Yamaha YZF-R3 ir pilnvērtīgs sporta motocikls A2 kategorijai, kura dizains ir iedvesmots no R1 un R7 sērijām. Augsto apgriezienu divcilindru dzinējs ar šīs kategorijas maksimālo jaudu un vieglā, manevrējamā konstrukcija padara to par ideālu ievadu supersporta motociklu pasaulē.
Yamaha YZF-R3

Yamaha YZF-R3 ir pilnvērtīgs sporta motocikls A2 kategorijai, kura dizains ir iedvesmots no R1 un R7 sērijām. Augsto apgriezienu divcilindru dzinējs ar šīs kategorijas maksimālo jaudu un vieglā, manevrējamā konstrukcija padara to par ideālu ievadu supersporta motociklu pasaulē.
Galvenie punkti
-
Motors: 321 cm³, 30,9 kW – A2
-
Svars un sēdeklis: 170 kg (tukšs), sēdekļa augstums 780 mm
-
Raksturs: sportisks
-
Degvielas patēriņš: 4,1 l/100 km, degvielas tvertne 14 l
Kas ir Yamaha YZF-R3
YZF-R3 pārnes Yamaha sacīkšu motociklu DNS uz pieejamo A2 klasi. Agresīvā apdare, sportiska sēdvieta un aerodinamika atgādina lielos brāļus R1/R7.
Dzinējs un braukšanas īpašības
321 cm³ divcilindru dzinējs attīsta 30,9 kW pie 10 750 apgr./min – jauda, kas atrodas tieši uz A2 klases robežas. Dzinējs mīl augstus apgriezienus un atalgo aktīvu braukšanas stilu.
Yamaha YZF-R3 tehniskie parametri
Dati attiecas uz pašreizējo paaudzi (no 2019. gada līdz šim brīdim).
| Motora darba tilpums | 321 cm³ |
|---|---|
| Dzinēja tips | rindas divcilindru, šķidruma dzesēts, DOHC |
| Jauda | 30,9 kW (42 hp) |
| Griezes moments | 29,5 Nm |
| Pārnesumkārba | 6 pakāpju |
| Autovadītāja apliecības kategorija | A2 |
| Izmēri (garums × platums × augstums) | 2090 × 730 × 1140 mm |
| Riteņu bāze | 1380 mm |
| Sēdekļa augstums | 780 mm |
| Svars | 170 kg (tukšs) |
| Degvielas tvertne | 14 l |
| Priekšējā bremze | disks 298 mm |
| Aizmugurējā bremze | disks 220 mm |
| ABS | jā |
| Riepas | 110/70 R17 / 140/70 R17 |
| Maksimālais ātrums | ~180 km/h |
| Degvielas patēriņš | 4,1 l/100 km |
Yamaha YZF-R3 paaudzes un izlaiduma gadi
| 2015–2018 | Pirmā paaudze, 321 cm³ divcilindru motors. |
|---|---|
| 2019– | Modifikācija: jauns apvalks R6/R1 stilā, KYB USD dakšas, jaunāki instrumenti. |
Kam ir piemērota Yamaha YZF-R3
Sākuma līmeņa sporta motobraucējiem ar A2 kategorijas vadītāja apliecību, sacīkšu skolu dalībniekiem, kā arī tiem, kuri vēlas vieglu un manevrētspējīgu supersporta motociklu braukšanai pa pilsētu un izbraucieniem.
- vēlaties pilnvērtīgu sporta motociklu ar A2 kategorijas vadītāja apliecību
- sākat nodarboties ar sportisko braukšanu vai trasē
- novērtējat vieglumu un manevrējamību gan pilsētā, gan izbraucienos
- jums patīk R1/R7 sērijas dizains
✓ Priekšrocības
- Maksimālā jauda A2
- Sportisks R sērijas dizains
- Viegla un manevrējam
- Piemērots sacīkšu trasēm
✗ Trūkumi
- Vilce parādās tikai augstākos apgriezienos
- Sportiska sēdekļa pozīcija pilsētā ir mazāk ērta
Yamaha YZF-R3 aprīkojums
Sporta motociklam iesakām pilnīgu aizsardzību:
Yamaha YZF-R3 rezerves daļas
Vai jums nepieciešamas rezerves daļas Yamaha YZF-R3? Pie mums atradīsiet detaļas gan apkopes, gan remonta vajadzībām. Apskatiet rezerves daļas Yamaha YZF-R3.
Bieži uzdotie jautājumi par Yamaha YZF-R3
##FAQ##Specifikāciju avots: ražotāja oficiālie materiāli, motorkari.cz. Dati var atšķirties atkarībā no modeļa gada.